KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912062
nr 1491 2062
Akvarell
Gustav Pierre, Riddarholmen. Signerad, akvarell, 48x57 cm, yttermått inklusive ram: 67x74 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:37:44
700 kr
800 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm